Adidasy teoretycznie mają być butami sportowymi, ale są dobrym pomysłem również dla kogoś, kto chce po prostu dobrze wyglądać. W sklepach znajdziemy wiele ich modeli, które doskonale nadają się do tworzenia luźnej, sportowej kreacji. Są idealne do codziennego użytku w ciepłe dni, bowiem oprócz dobrego wyglądu zapewniają również ogromną wygodę. Wbrew pozorom, nie muszą być jednak wyłącznie elementem luźnej kreacji, bowiem mogą pasować także do bardziej oficjalnego ubioru.

Do czego nosić adidasy?

Adidasy najchętniej są wybierane do sportowego ubioru. O ile nie wykorzystujemy ich akurat do aktywności fizycznej, mogą być bardzo dobrym obuwiem do codziennego noszenia, na przykład do pracy lub szkoły. Świetnie łączą się z wieloma ubraniami. Można je nosić do jeansów, krótkich spodenek, a nawet lekkiej, letniej sukienki. Oczywiście, idealnie pasują też do dresów i legginsów.

Z drugiej strony adidasy mogą pasować nawet do bardziej formalnego ubioru, na przykład do pracy. Elegancka sukienka i odpowiednio dopasowane do niej sneakersy to propozycja na wiele różnych okazji. Dziś takie łączenie formalnego ubioru z niektórymi elementami charakterystycznymi dla luźnych i nieoficjalnych kreacji jest bardzo popularne. Przy odpowiednim połączeniu wszystkich takich elementów, efekt może być piorunujący!

Niezależnie od tego, do jakiej dokładnie kreacji zamierzamy ubrać takie buty, bardzo istotna jest odpowiednia torebka do adidasów. Torebka odgrywa ważną rolę w każdej kreacji. Z jednej strony musi być wygodna i praktyczna, a z drugiej stanowić istotny dodatek i ozdobę dla całej reszty. W zależności od naszych oczekiwań mamy na szczęście bardzo szeroki wybór modeli które doskonale sprawdzą się jako torebka do adidasów.

Torebka na sportowo

Ponieważ adidasy w pierwszej kolejności są obuwiem sportowym, na samym początku warto przyjrzeć się torebkom przeznaczonym dla takiego właśnie rodzaju obuwia. Standardowa torebka do butów sportowych powinna być przede wszystkim praktyczna. Nie musimy tu również szukać niczego wyszukanego ani eleganckiego.

Popularnym pomysłem do takich butów jest torebka - torba na zakupy. Torebka taka odznacza się dość dużymi wymiarami, dzięki czemu można w niej zmieścić sporo rzeczy. Jednocześnie jest ona bardzo wygodna w noszeniu, a jej duże rozmiary nie ograniczają w żaden sposób naszego ruchu. Co więcej, idealna torebka do butów sportowych wcale... nie musi być torebką! Doskonałą alternatywą dla standardowych torebek jest tu niewielki plecaczek. Idealnie pasuje on do sportowej kreacji, a przy tym jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Szczególnie latem modne plecaczki cieszą się wielką popularnością.

Bardzo ważna jest oczywiście kolorystyka. Torebka powinna pasować do butów, a w przypadku adidasów jest to zwykle kolor biały i wszystkie inne, jaśniejsze barwy. Jeżeli ma to być torebka do codziennego ubioru, warto postawić na coś kolorowego i żywego. W końcu kreacja noszona latem powinna być pełna życia i energii. Sam fakt chodzenia w adidasach ma ponadto podkreślać luźny i młodzieżowy styl użytkowniczki.

Damska torebka do sneakersów

Elegancka torebka do adidasów

Współczesny świat mody uwielbia połączenia elementów należących teoretycznie do dwóch różnych i niemożliwych do pogodzenia stylów. Przykładem może tu być elegancka torebka do sneakersów. Oczywiście, takie połączenie trzeba umiejętnie zaplanować, aby dało zadowalający efekt.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, buty sportowe mogą być połączone także z sukienką czy spódnicą. Może to być ciekawy ubiór w miejscach, w których mimo wszystko musimy wyglądać bardziej oficjalnie, jak na przykład biuro. W takim przypadku niewielka, elegancka torebka będzie fantastycznym dodatkiem. Można postawić tu na minimalistyczne rozwiązania, takie jak torebka - listonoszka. W takim wypadku nie musimy decydować się na zbyt krzykliwe kolory. Jednolita, bardziej stonowana torebka do sneakersów będzie stanowiła ciekawe uzupełnienie i pewne przełamanie luźnego stylu, jaki wprowadzają takie buty do ubioru.

Jak widać, buty sportowe nadają się nie tylko do aktywnego życia. Są one po prostu wygodne, szczególnie w ciepłe dni, dlatego dobrze jest je nosić na co dzień. Ich wygląd również jest tu bardzo ważny, bowiem prezentują się fantastycznie z wieloma różnymi ubraniami. Idealna torebka powinna podkreślać ich styl i w pewien sposób uwidaczniać to, jaki efekt chcemy osiągnąć zakładając takie buty. Jeśli ma to być nieformalne obuwie do codziennego użytkowania, możemy zdecydować się na luźną torebkę. Jeśli jednak widzimy w sneakersach dobry dodatek do bardziej oficjalnej kreacji, to odpowiednio dobrana torebka powinna to podkreślać.