Nowy Jork w XX wieku stał się nie tylko jednym z centrów politycznych świata, ale również prawdziwą stolicą mody i dobrego stylu. Specyficzny styl i charakter poszczególnych dzielnic tej metropolii do dziś jest uwielbiany przez ludzi na całym świecie. Również w Polsce staramy się czerpać z niego inspirację, zachwycając się tamtejszym stylem życia. Doskonałym przykładem są tu liczne marki pochodzące właśnie z Nowego Jorku, które cieszą się u nas ogromną popularnością.

Torebki DKNY to jedna z najlepszych propozycji na rynku dla osób, które cenią sobie ów amerykański styl. Marka ta jest doskonale znana na całym świecie, bowiem łączy w sobie zarówno świetny wygląd, jak i wysoką jakość wszystkich produktów. Produkty te inspirowane są właśnie stylem Nowego Jorku. Z jednej strony charakterystycznym dla tętniącej życiem międzynarodowej metropolii, z drugiej nawiązującej do szczególnego nastroju nowojorskiej dzielnicy Queens. Torebki DKNY idealnie mogą dzięki temu pasować do wielkomiejskiego stylu i codziennego ubioru. Znajdziemy wśród nich również modele przeznaczone dla bardziej oficjalnych kreacji.

Donna Karan - założycielka marki DKNY

Osobą, dzięki której torebki damskie DKNY są dziś dostępne w sklepach jest Donna Karan. Słynna amerykańska projektantka może być zaliczona do tych postaci, które w XX wieku dosłownie ukształtowały nasze pojęcie o modzie i ubraniach. Donna Karan urodziła się w 1948 roku w Nowym Jorku. Jest wychowanką nowojorskiej dzielnicy Queens, do charakteru której wielokrotnie nawiązuje w swoich projektach. Swoją karierę rozpoczęła w latach 60 XX wieku, i stopniowo zdobywała w świecie mody coraz większe uznanie. Jej autorska marka DKNY powstała w latach 80. Od początku charakteryzowała się dużą prostotą, typową dla miejskiego ubioru w Nowym Jorku. Minimalizm idzie tu jednak w parze z dużą oryginalnością i sporą dawką fantazji. Torebki damskie DKNY to tylko jedna z części całej tej kolekcji. Donna Karan stworzyła cały szereg ubrań i dodatków do nich, w których każdy może poczuć się jak przeniesiony prosto na ulice Nowego Jorku.

Torebka damska DKNY

DKNY - torebki na każdą okazję

Jedną z największych zalet marki DKNY jest duże zróżnicowanie produktów. Nawet mimo tego, że ubrania w tej kolekcji nawiązują do stylu kojarzonego z konkretnym miastem, to jednak same w sobie prezentują różne jego odsłony. Dzięki temu torba DKNY może być propozycją na różne okazje. Znajdziemy tu zarówno modele do codziennego noszenia jak i takie, które sprawdzą się nawet przy bardzo eleganckich wydarzeniach.

Jednym z bardzo charakterystycznych tutaj modeli jest klasyczna tote torba DKNY. Takie torebki powszechnie kojarzone są właśnie z wielkomiejskim, codziennym życiem. Są przy okazji bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Tote to po prostu duża, dość prosta torebka z dwoma uchwytami. Prosty krój nie oznacza jednak, że nie może ona odznaczać się ciekawym wyglądem. Przeciwnie, torebki DKNY charakteryzują się bardzo interesującym wzornictwem. W tym przypadku polecane są modele o nieco jaśniejszych barwach.

DKNY torebki damskie to również modele przeznaczone na bardziej oficjalne okazje. Jeśli ktoś szuka klasycznej, małej czarnej torebki, to marka ta jest dla niego świetną propozycją. Takie niewielkie torebki idealnie pasują na przyjęcie, na którym klasyczny i elegancki wygląd ma szczególne znaczenie. W ofercie DKNY znajdziemy bardzo szeroki wybór takich torebek. Tu z kolei dominuje kolor czarny lub inne bardziej stonowane barwy. Wielkomiejski minimalizm jest tu szczególnie dobrze widoczny.

DKNY torebki damskie to propozycja właściwie dla każdego, niezależnie od potrzeb. Styl nawiązujący do słynnych dzielnic Nowego Jorku sprawia, że produkty te są naprawdę wyjątkowe. Nowy Jork kojarzy się nam przede wszystkim z nieustannie tętniącym życiem. W końcu mówi się, że miasto to nigdy nie zasypia - i rzeczywiście, w tej ogromnej metropolii zawsze coś się dzieje. Tamtejsze ulice znacznie różnią się od tych europejskich. Z jednej strony ogromne wieżowce, a z drugiej ceglane budynki mieszkalne, wszechobecny asfalt i beton - elementy te tworzą tam niepowtarzalny klimat. Trudno zatem dziwić się, że w Nowym Jorku wykształciła się specyficzna moda, charakterystyczna tylko dla tego miasta. DKNY torebki damskie to produkty, które pełnymi garściami czerpią właśnie z tego klimatu. Oczywiście, są one też bardzo uniwersalne, dzięki czemu pasują do każdego innego miejsca na świecie. Jest to prawdziwa esencja miejskiej mody, ze wszystkimi jej cechami takimi jak minimalizm i prostota z jednej strony, a tajemniczość i fantazja z drugiej.