Chyba nikt nie ma wątpliwości, że większość kobiet kocha torebki. Niektóre przedstawicielki płci piękne do tego stopnia kochają torebki, że nie są stanie oprzeć się pokusie i nie kupić sobie kolejnego modelu. Rynek galanterii skórzanej lub zaskakiwać nowymi modelami, fasonami i kolorami damskich torebek. Jeśli chodzi o kolory, to są i takie, które opierają się szybko zmieniającym się trendom. Do takich kolorów zalicza się brąz. Ten ponadczasowy kolor pasuje do bardzo wielu kobiecych strojów, a to oznacza, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną brązową torebkę.

Z jakiego materiału wybrać brązową torebkę?

Materiałów, które wykorzystywane są na damskie torebki jest obecnie naprawdę wiele. Torebki brązowe mogą być wykonane z prawdziwej skóry. Warto jednak pamiętać o tym, że skóry tej jest kilka rodzajów. Używaną do produkcji torebek skórę można podzielić na bydlęcą, koźlęcą i świńską. Najczęściej w sklepach można spotkać torebki wykonane ze skóry licowej. Skóra ta ma bardzo duże walory estetyczne i jest bardzo wytrzymała. Dlatego też panie, które chcą mieć torebkę na kondycję, której negatywnie nie wpłynie nawet intensywne użytkowanie, powinny postawić na tę wykonaną ze skóry licowej. Bardzo miła w dotyku jest także skóra zamszowa. Torebki zamszowe noszą się bardzo dobrze i długo zachowują swoje walory estetyczne, gdy nie są narażone na działanie wilgoci. Torebki wykonywane są także ze skóry lakierowanej. Jest to zwykła skóra pokryta warstwą specjalnego lakieru. Powierzchnia torebki ze skóry lakierowanej jest gładka i błyszcząca jak lustro. Torebka prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Dzisiaj materiałem chętnie wykorzystywanym do produkcji torebek jest eko skóra. Tak określa się syntetyczny materiał, który imituje prawdziwą skórę.

Jakie rodzaje brązowych torebek dostępne są w sprzedaży?

Torebki damskie brązowe zaskakują bogactwem form, kształtów, wielkości i fasonów. Znalezienie idealnej torebki żadnej kobiecie nie powinno więc sprawić najmniejszego problemu bez względu na to, czy jest zwolenniczką małych, średnich, czy dużych torebek. W oczekiwania pań, które wolą torebki średniej wielkości doskonale wpiszą się między innymi listonoszki. Torebki te wzorowane są na torbach noszonych przez listonoszy. Ich odmianą są torebki w kształcie podkowy. Ich pierwowzorem są torebki, które stanowiły element służbowego uniformu konduktorów. Do popularnych torebek zaliczają się także kuferki. Ten model torebki pojawił się po rz pierwszy w XIX wieku. Inspiracją dla jego stworzenia były kufry podróżne. Oczywiście torebki kuferki dostępne dzisiaj w sprzedaży bardzo niewiele przypominają te XIX-wieczne. Współczesne torebki kuferki odznaczają się trapezowym kształtem. Dostępne są w różnych wielkościach. Są zarówno praktyczne, jak i eleganckie. Z powodzeniem można wykorzystać je jako torby do pracy. Kuferki mają długie, wygodne rączki, można nosić je w różny sposób. W brązowym kolorze panie kupią także popularne shopperki. Inspiracji do ich stworzenia dostarczyły materiałowe torby na zakupy. Oczywiście shopper bag, które można dzisiaj kupić to torby, które są odpowiednie nie tylko na zakupy.

Brązowa torebka damska

Jak nosić brązową torebkę?

Brąz ma bardzo wiele odcieni, co oznacza, że brązowe torebki można dopasować do bardzo wielu strojów niezależnie od tego, jaki mają kolor. Po brązowe torebki panie bardzo chętnie sięgają w jesiennych i zimowych stylizacjach. Tymczasem brąz to barwa, która pięknie podkreśla opaloną skórę. Szkoda więc byłoby nie wykorzystać brązowych torebek także w letnich stylizacjach. Brązowa torebka bardzo dobrze czuje się w towarzystwie złota. Warto szukać w sklepach brązowych torebek, które mają chociaż jeden detal w tym kolorze. Może to być nawet złote zapięcie. Kontynuacją z kilku poprzednich sezonów są zestawy total look. Brązowa torebka będzie idealnym więc uzupełnieniem takiego właśnie outfitu.

Jakie buty dobrać do brązowej torebki?

Jeszcze kilka lat temu uczono nas, że buty i torebka powinny mieć podobny odcień. Dzisiaj panuje jednak większa dowolność. A to znaczy, że kobiety mogą komponować własne, modne zestawy. Brązowe torebki damskie mogą stać się bardzo mocnym, akcentem stroju. Nie muszą więc pasować do koloru butów i innych elementów stylizacji. Brązowa torebka pasuje zarówno do klasycznych czółnek na szpilce lub słupku, jak i do mokasynów, lordsów, botków i kozaków. Panie, które chcą bawić się modą, mogą połączyć elegancką brązową torebkę ze sneakersami. W każdej stylizacji brązowa torebka będzie wyglądała naprawdę elegancko.