Akcesoria z naturalnej skóry zmieniają każdą stylizację — nawet proste ubrania wyglądają bardziej wyrafinowanie, gdy są połączone ze skórzaną torebką. Dowiedzmy się, jak wybrać odpowiednią torebkę skórzaną, która posłuży nam dłużej niż jeden sezon.

Kolor

Udowodniono, że najbardziej złożonym i doskonałym urządzeniem do rozpoznawania podstawowych cech otaczających obiektów jest ludzkie oko. Dlatego też pierwszą rzeczą, od której zaczyna się trudny wybór damskiej torebki skórzanej, jest kolor. Historia obfituje w przykłady, gdy rzecz kupuje się przede wszystkim nie ze względu na jej kształt, ale na kolor — tak jak motyl siada na "swoim" kwiatku, tak my sięgamy po przedmiot w kolorze, którego potrzebujemy. Kolor, jak się okazuje, to nie tylko jasna plama w tle naszego codziennego życia, ale także pewna długość fali. Sami wybieramy długość, która jest nam potrzebna do utrzymania dobrego samopoczucia. Na przykład, jeśli bardzo chcesz kupić torebkę w kolorze dojrzałego melona, nie rób tego wbrew sobie i nie kupuj czarnej "na każdą okazję". Ciało i tak weźmie swoje, gdy na kolejnej wyprzedaży spontanicznie kupisz torebkę, o której od dawna marzyłaś.

Nawiasem mówiąc, trochę o czarnych torbach. Mit, że czarna torebka średniej wielkości to ponadczasowy klasyk, który pasuje do każdej garderoby, został już dawno bezlitośnie obalony. Dawno temu, gdy technologia pozwalała producentom na barwienie skóry w bardzo ograniczonym spektrum, kolorem numer jeden była czerń. Następnie czarny barwnik anilinowy został w znacznym stopniu wyparty przez jaskrawe i nasycone kolory nowej ery, a czarne torby spadły z piedestału, wbrew oczekiwaniom producentów.

Jeśli chodzi o łączenie koloru torebki z kolorem butów, włoscy projektanci są zgodni co do tego, że jest to oznaka złego gustu. Torebka damska skórzana od dawna jest dodatkiem samym w sobie, nie łączy się jej z czymś innym.

Rozmiar

Zdecyduj o rozmiarze. Jest mało prawdopodobne, że dla osoby, która już korzystała z toreb, zadanie to stanie się przytłaczające. Ktoś przez całe życie chodzi z małą damską torebką skórzaną i nie jest mu obce trzymanie torby, gdy jest to konieczne. A ktoś jest zdecydowanie przeciwny takiej opcji i woli pojemne torebki skórzane z mnóstwem kieszeni. Inni przez całe życie przywiązani są do czystych, niemal geometrycznych kształtów. Idealnie byłoby, gdyby w szafie każdej kobiety znalazło się kilka torebek skórzanych na różne okazje. Torebka skórzana wieczorowa na wyjście lub do restauracji, duża i pojemna na co dzień oraz klasyczna, dopasowana do kształtu torebka na spotkania biznesowe.

Torebki skórzane

Szczegóły

Szczegóły decydują o wszystkim. Uchwyty, rodzaje kieszeni, kombinacje faktur, a nawet okucia mogą utrudnić właściwy wybór. Sprzedawcy twierdzą, że spontaniczne i bardzo drogie zakupy dokonywane są pod hipnotycznym wpływem szczegółów na podświadomość. Wygodne uchwyty, kształt kieszeni, kolor podszewki, a nawet wzór metki mogą sprawić, że kupujący rozstanie się z okrągłą sumką. Więc wykonując ten krok, trzymaj się "pod kontrolą".

Wreszcie, zakupy torby powinny odbywać się w odpowiednim czasie. Technologia materiałów, w tym okuć, stale się rozwija, a niepotrzebna torebka kupiona na wyprzedaży już za rok będzie wyglądać jak weteran japońskiej wojny wśród dzieci w piaskownicy.

Skórzane torebki damskie z nadrukiem

Najprostszym sposobem na znalezienie się w głównym nurcie dzisiejszej mody jest kupienie zabawnej torebki skórzanej z postacią z kreskówki. Modne są również torby w kształcie głowy Myszki Miki. Sama torba ma kształt głowy Myszki Miki, ale nie jest to dziewczęcy dodatek do garderoby. Myszka Miki zagościła również w świecie biżuterii, w postaci wisiorków i zawieszek, bransoletek, kółek, pasków, kolczyków, a nawet pierścionków. W sprzedaży są również zegarki w kształcie głowy Miki, podobnie jak torebki. Nadruki wyglądają bardzo stylowo, jak gdyby były wykonane w stylu rysunku ołówkiem. 

Ręcznie robione damskie torebki skórzane

Skórzane torebki damskie to tradycyjne akcesorium kobiece, które mają szczególne znaczenie i wagę. I o ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu nasze matki potrzebowały torebki do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy, o tyle dziś damska torebka skórzana to sposób wyrażania siebie, indywidualnego stylu i wyjątkowości! A jak można wyrazić siebie w sposób najbardziej żywy i dokładny? Odpowiedź jest prosta — wybrać ręcznie robioną skórzaną torebkę damską. Możesz zamówić torebkę według własnego gustu i fantazji od dowolnego projektanta. Designerskie damskie torebki skórzane są zawsze w modzie.